Witamy!

Niełatwo ocenić, jak wiele korzyści płynie z czytania książek – urozmaica się nasze słownictwo, wzbogaca się wiedza o świecie, stajemy się mądrzejsi. Wszystkie te korzyści możesz mieć po skorzystaniu z naszej oferty. Znajdziesz u nas książki popularne i rzadkie, często zapomniane, które czekają właśnie na Ciebie.
Jeżeli szukasz książki, aby oderwać się od codzienności lub szukasz wiedzy z określonej dziedziny, to nasze propozycje spełnią Twoje oczekiwania. Za niewielką cenę możesz kupić w naszym antykwariacie książki używane, często trudno dostępne, których nakład wyczerpał się wiele lat temu.
W Raciborzu jesteśmy od 2013 roku i od początku naszego istnienia staraliśmy się, aby antykwariat był wyjątkową przestrzenią na mapie kultury naszego miasta. Stał się obszarem zatrzymanego czasu – świadectwem wielu historii zapisanych na tysiącach stronic. Miejscem, w którym czuje i widzi się przeszłość.
Funkcjonujemy również jako antykwariat internetowy. Wysyłamy książki i płyty do różnych zakątków Polski. Prawie codziennie poszerzamy naszą ofertę o nowości antykwaryczne.